24 már
Folytatódik a Covid Önkéntesek regisztrációja!
A koronavírus járvány harmadik hulláma minden eddiginél súlyosabban érinti Magyarországot és a magyar lakosságot. Össze kell fognunk és minden tőlünk telhetőt meg kell tennünk a meredeken ívelő járvány mielőbbi leküzdése érdekében.
23 júl
Amerikai diplomata a Klinikai Központban
Elsősorban az országos koronaszűrés tapasztalatairól tájékozódott Marc Dillard követtanácsos, aki július 21-én járt a Klinikai Központban.
09 júl
Dr. Balázs György (1933-2020)
Életének 87. évében elhunyt Balázs György professzor, a DE ÁOK Professor Emeritusa, az I. Sebészeti Klinika volt vezetője
Munkában a DEKK kivonuló egységei
Már vidéken is szűrnek a DE Klinikai Központjának munkatársai: 4 megye 106 településére szűrőbuszokkal érkeznek a kivonuló egységek.
03 már
Elismerés a Reumatológia professzorának
DAB Plakettel tüntették ki Dr. Szűcs Gabriellát, a Belgyógyászati Klinika Reumatológia professzorát
03 már
Bűvésztrükkök a klinika ambulanciáin
"Kézközeli" bűvésztrükköket mutatott be Kőhalmi Ferenc, Európa-bajnoki bronzérmes bűvész
20 feb
Teljes látogatási tilalom a kórházban
A Klinikai Központban részleges a korlátozás, a Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban teljes a látogatási tilalom.
15 aug
DE KK Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika betegelőjegyzési telefonszámai megváltoztak
2019 augusztusában a korábbi és az új telefonszámok is élnek, 2019 szeptemberétől csak az új telefonszámokon várjuk a bejelentkezéseket.
04 júl
Személyi változások a Debreceni Egyetem Klinikai Központban
Vezetői változások a klinikák élén
10 Ezer Lépés Program Hajdú-Bihar megyében